Wethouders

Tim Weijers
Wethouder en locoburgemeester
tim.weijers@burgerbelangen-kerkrade.nl
Jo Schlangen
Wethouder
jo.schlangen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Huub Wiermans
Wethouder
huub.wiermans@burgerbelangen-kerkrade.nl

Raadsleden

Alexander Geers
Fractievoorzitter
alexander.geers@burgerbelangen-kerkrade.nl
Nettie Paul Ubachs
Raadslid
nettie.paul@burgerbelangen-kerkrade.nl
Angelique Moberts Lenzen
Raadslid
angelique.moberts@burgerbelangen-kerkrade.nl
Arie Gramsma
Raadslid en vice-fractievoorzitter
arie.gramsma@burgerbelangen-kerkrade.nl
Winand Heijltjes
Raadslid
winand.heijltjes@burgerbelangen-kerkrade.nl
Jo Essers
Raadslid
jo.essers@burgerbelangen-kerkrade.nl
Hens Housen
Raadslid
hens.housen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Piet van der Mierden
Raadslid
piet.vander.mierden@burgerbelangen-kerkrade.nl
Bjorn Oerlemans
Raadslid
bjorn.oerlemans@burgerbelangen-kerkrade.nl
Jo Severins
Raadslid
jo.severins@burgerbelangen-kerkrade.nl

Burgercommissieleden

Marion Puts
Burgercommissielid Algemene Zaken en Middelen
marion.puts@burgerbelangen-kerkrade.nl
Zjanalis Jonker Camelia
Burgercommissielid Burgers en Samenleving
zjanalis.jonker@burgerbelangen-kerkrade.nl
Nicolle Heijltjes
Burgercommissielid Burgers en Samenleving
nicolle.heijltjes@burgerbelangen-kerkrade.nl
Anja Snijders Mahr
Burgercommissielid Burgers en Samenleving
anja.snijders@burgerbelangen-kerkrade.nl
Jo Hanssen
Burgercommissielid Algemene Zaken en Middelen
jo.hanssen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Jean Ritterbeeks
Burgercommissielid Algemene Zaken en Middelen
jean.ritterbeeks@burgerbelangen-kerkrade.nl
Roger Moonen
Burgercommissielid Algemene Zaken en Middelen
roger.moonen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Raoul Vinken
Burgercommissielid Grondgebied en Economische Zaken
raoul.vinken@burgerbelangen-kerkrade.nl
Ralph Sevenich
Burgercommissielid Grondgebied en Economische Zaken
ralph.sevenich@burgerbelangen-kerkrade.nl

Bestuur

Lucie van de Meerakker
Voorzitter
lucie.vande.meerakker@burgerbelangen-kerkrade.nl
Roger Moonen
Secretaris
roger.moonen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Jos Hanssen
Penningmeester
jos.hanssen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Henk Strüver
Bestuurslid
henk.struver@burgerbelangen-kerkrade.nl
Corry Kroon
Bestuurslid
corry.kroon@burgerbelangen-kerkrade.nl
André Pasmans
Bestuurslid
andre.pasmans@burgerbelangen-kerkrade.nl
Leo Christiani
Bestuurslid
leo.christiani@burgerbelangen-kerkrade.nl

Steunfractieleden

Iris Wiermans
Steunfractielid
Tanja Bindels
Steunfractielid
Rebecca Vroomen
Steunfractielid
Ingrid Weelen
Steunfractielid
Arno Doomernik
Steunfractielid
Dave Lebens
Steunfractielid
Erwin Weegels
Steunfractielid
Cees Glas
Steunfractielid
Henk Flas
Steunfractielid
Henk Struver
Steunfractielid
Paul Bosten
Steunfractielid
Paul IJpelaar
Steunfractielid
Rob Lang
Steunfractielid
Teus Groeneveld
Steunfractielid
Wiel Houben
Steunfractielid

Fractiesecretaris

Harrie Vroomen
Fractiesecretaris
harrie.vroomen@burgerbelangen-kerkrade.nl
Phone+31612351699
Fax: n.v.t.
Lichtenbergstraat 25
6464 AP Kerkrade