De fractie bestaat uit raadsleden en burgercommissieleden en afwisselend twee steunfractieleden.

Raadsleden zijn gekozen volksvertegenwoordigers.

De raadsleden kiezen vervolgens burgercommissieleden, die namens de fractie in een bepaalde commissie deelnemen als burger van de fractie. Burgercommissieleden zijn geenĀ gekozen volksvertegenwoordigers.

 

Fractie

Tim Weijers
Wethouder & Locoburgemeester
t.weijers@kerkrade.nl
045 - 567 62 08

Ruimtelijke Ordening, Wonen/Volkshuisvesting, Openbare ruimte, Vastgoed, IBA, Toerisme, Marketing en Evenementen.
Jo Schlangen
Wethouder
j.schlangen@kerkrade.nl
06 - 30 88 89 85

Onderwijs, Jeugd- en jongerenwerk, Jeugdhulp, Sport, Weekmarkten en kermissen, Integrale Aanpak Wijkgericht Werken, Cultuur en Wijkwethouder Noord.
Huub Wiermans
Wethouder
h.wiermans@kerkrade.nl
06 - 48 45 16 20

Sociale zaken en re-integratie, Personeel en organisatie, Centrumontwikkeling, Centrummanagement, Ontwikkelingsbedrijf Kerkrade en Center Court.
Alexander Geers
Fractievoorzitter
a.geers@kerkrade.nl


Raadslid
Commissie AZM
Commissie GEZ
Winand Heijltjes
Raadslid
w.heijltjes@kerkrade.nl
06 - 54 21 77 72


Bjorn Oerlemans
Raadslid
bjornoerlemans83@gmail.com
06 - 42 83 30 31

Commissie GEZ
Angelique Moberts-Lenzen
Raadslid
amhmoberts@gmail.com
06 - 53 54 09 94

Commissie GEZ
Hens Housen
Raadslid
housenhens@hotmail.com
06 - 22 84 42 92

Commissie GEZ
Arie Gramsma
Raadslid
arie.gramsma@kerkrade.nl
06 - 20 41 11 01

Commissie B&S
Jo Essers
Raadslid
jo.essers@home.nl
06 - 16 35 97 22

Commissievoorzitter GEZ
Commissie B&S
Jo Severins
Raadslid
j.severins@kerkrade.nl
06 - 55 95 32 04

Commissie B&S
Nettie Paul-Ubachs
Raadslid
n.ubachs@kerkrade.nl
06 - 14 42 59 38

Commissie B&S
Piet van der Mierden
Raadslid
pgj.vdmierden@hetnet.nl
06 - 46 05 47 66

Commissie GEZ
Harrie Vroomen
Fractiesecretaris
info@harrievroomen.nl
06 - 48 49 20 59


Raoul Vinken
Burgercommissielid
raoul_vinken@hotmail.com
06 - 22 29 97 99

Commissie GEZ
Nicolle Heijltjes
Burgercommissielid
nicolle.heijltjes@kerkrade.nl
06 - 14 46 91 23

Commissie B&S
Jean Ritterbeeks
Burgercommissielid
jpjritterbeeks@ziggo.nl
06 - 43 15 68 84

Commissie AZM
Jo Hanssen
Burgercommissielid
hanssenj@xs4all.nl
06 - 18 80 42 13

Commissie AZM
Anja Snijders
Burgercommissielid
anja.snijders@hotmail.com
06 - 42 04 57 49

Commissie B&S
Roger Moonen
Burgercommissielid
rjhmoonen@gmail.com
06 - 12 35 16 99

Commissie AZM
Zjanalis Jonker-Camelia
Burgercommissielid
z.camelia@home.nl
06 - 41 45 71 70

Commissie B&S
Marion Puts
Burgercommissielid
marionputs1967@gmail.com
06 - 19 42 76 10

Commissie AZM
Ralph Sevenich
Burgercommissielid
r.sevenich@kerkrade.nl
06 - 28 89 38 09

Commissie GEZ
Xclusive Multimedia Services